TELEVİZYON

Philips Marka Televizyonların Yetkili Servisi olarak, Kurulum, Onarım ve Satış Sonrası Destek Hizmeti vermekteyiz.. Ayrıca yine Philips Televizyonlara ait Orijinal Yedek Parça ve Aksesuarları da tedarik ederek Philips ürün sahibi müşterilerimize ulaştırmaktayız. Garantisi Bitmiş cihazlarda da yapılan onarımlarımıza garanti vermekteyiz.

SERVİS ÇAĞIR

Ambilight Televizyonlar

TV'nin arkasındaki küçük LED'lerin yardımıyla ekranınızdaki tüm görüntüler arkadaki duvara yansır. Philips Ambilight, ekranda gördüğünüz renkleri gerçek zamanlı olarak çoğaltıp görüntünün ekrandan büyük görünmesini sağlar.

OLED TV

Ambilight ve Android TV ile dünyanın tek 4K OLED TV'sini deneyimleyin. Benzersiz Philips görüntü işleme teknolojisi sayesinde hayat bulan mükemmel siyahları ve etkileyici renkleri keşfedin.

ANDROID TV

Uygulamalar, oyunlar, akış ve mobil bağlantı. Akıllı Philips Android TV'nizle eğlenceli Google Play içeriklerinin ve çok daha fazla içeriğin tadını büyük ekranda çıkarın.

4K Ultra HD Televizyonlar

Film, program, oyun ve diğer içerik deneyimlerini en görkemli şekilde yaşayın. Standart HD'den dört kart yüksek çözünürlüklü Philips 4K Ultra HD TV ile en net görüntü kalitemizin tadını çıkarın.